paint.png

Szkolenia w województwie lubuskim prowadzą:

Indigo Educator Katarzyna Zbroińska


 

Stylizacją paznokci zaczęłam zajmować się w 2005 roku. Wybór zawodu nie był przypadkowy. Już jako mała dziewczynka pragnęłam zdobić paznokcie, ale z czasem pojawiło się też marzenie bycia nauczycielką. Postawiłam sobie za cel połączyć moje marzenia i ciężko pracowałam aby to osiągnąć. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że zostałam Szkoleniowcem Indigo Nails.

 

Od początku praca jest moją pasją. Najlepiej czuję się w metodzie żelowej. Uwielbiam tworzyć artystyczne zdobienia żelowe jak i akrylowe. Paznokcie salonowe, ich naturalny wygląd i trwałość są zdecydowanie konikiem mojej pracy.

 

Na swoich szkoleniach staram się przekazać całą wiedzę, jaką posiadam. Ilość przeszkolonych Kursantek, a były ich już setki, jest najlepszym dowodem tego, że szkolenia przeze mnie prowadzone spełniają ich oczekiwania. Każda Kursantka, która pojawia się na szkoleniu wraca do nas wielokrotnie biorąc udział w doszkoleniach lub warsztatach. Rozpiera mnie duma, kiedy oglądam prace „moich dziewczyn”. Widząc, jak rozwijają swoje umiejętności, a co za tym idzie swoje firmy jest to dla mnie największą nagrodą.

 

W Centrum Szkoleniowym w Gubinie stawiamy na rozwój. W bardzo szybkim tempie powiększamy grono zadowolonych klientów. W chwili obecnej pracujemy nad regularnym grafikiem, by każda z Kursantek na kilka miesięcy do przodu mogła planować wydarzenia związane ze swoją pracą. Staramy się na bieżąco szkolić z nowych metod, wzorów i technik na terenie całej Ziemi Lubuskiej. Prowadząc szkolenia i warsztaty zawsze dążę do tego, aby były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. „Jej uśmiech i podejście do ludzi napędza do działania wszystkich dookoła” - tak mówią o mnie moi pracownicy. Wraz z nimi dbam całym sercem o to aby każdy wychodził i wracał do nas w świetnym nastroju.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 

 

NAIL PRO POLSKA 2016:

III miejsce Salon Succes - novice

III miejsce Extreme Stiletto Design - novice

I miejsce Top Team

 

 NAILOLYMPIA LONDON 2016: 

I miejsce Soak Off Manicure - dywizja II

III miejsce Tips&Overlay Gel - dywizja II

 

NAIL PRO LITWA 2016:

I miejsce Salon Nails - novice

I miejsce Twist French - novice

I miejsce On My Own - novice

II miejsce Tip Box Mix Media - novice

I miejsce Top Team

   

NAIL OLYMPIC SHOW POZNAŃ 2017:

I miejsce Salon Nails - dywizja II

I miejsce Studio Team - dywizja II

II miejsce Pink&white Gel - dywizja II

III miejsce Soak Off - dywizja II

 

NAILOLYMPIA LONDON 2017:

I miejsce Salon Nails - dywizja III

III miejsce Soak Off - dywizja III

I miejsce Team Trophy - dywizja III

 

 NAILPRO COMPETITIONS KATOWICE 2017:

II miejsce Tip & overlay Raley - veteran

II miejsce Mix Media Box - nowice

I miejsce Top Team

 

 NAIL PRO BUŁGARIA 2016:

1 miejsce Top Team

 

 NAIL OLYMPIC SHOW POZNAŃ 2018:

I miejsce Soak Off - dywizja II

I miejsce Studio Team

 

 NAIL MASTER COMPETITION GERMANY 2018:

I miejsce Soak Off - dywizja master class

I miejsce Salon French - dywizja master class

II miejsce Full Cover - dywizja master class

 

 NAILYMPIA LONDON 2018:

II miejsce Soak Off - dywizja III

II miejsce Dip System - dywizja III

Team Trophy - dywizja III

 

 NAILS OLIMPIC SHOW BUŁGARIA 2018:

Grand Chammpion

Grand Champion International Nail Art

I miejsce Gel Polish Manicure - dywizja II

I miejsce Jewerly Nails - dywizja II

II miejsce Pink&White Gel - dywizja II

II miejsce Stiletto Design - dywizja II

III miejsce Tip Box Mix Media

 

 NAILS OLYMPIC NORWEGIA 2018:

I miejsce Soak Off - dywizja II

I miejsce Pink&White Gel - dywizja II

I miejsce Salon Nails - dywizja II

III miejsce Pink&White Acryl - dywizja II

III miejsce Mix Media Box - dywizja II

III miejsce Jewerly - dywizja II

 

 NAIL OLYMPIC SHOW POZNAŃ 2019:

II miejsce Russian Almond - dywizja II

 

 NAIL MASTER COMPETITION GERMANY 2019:

 I miejsce Soak Off - master class

II miejsce Full Cover - master class

I miejsce Pink&White Gel - master class

II miejsce Poster Tattoo - master class

III miejsce Poster Angel - master class

+ nominacja do Las Vegas

 

JURORKA MISTRZOSTW NAILART TROPHY 2016

JURORKA MISTRZOSTW INDIGO MANICURE HYBRYDOWY

JURORKA MISTRZOSTW INDIGO MANICURE NAIL ART

 

 

-------------------------------

Indigo Educator Małgorzata Bednarczyk

Kilka lat temu, jak wiele innych młodych dziewczyn, w zaciszu domowym tworzyłam swoje pierwsze stylizacje. Moje paznokcie były za każdym razem inne. Sprawiało mi to ogromną satysfakcję, ale przez długi czas stylizacja paznokci była dla mnie tylko sposobem na zadbanie o moje własne dłonie.

Pracowałam, studiowałam... Dopiero macierzyństwo pozwoliło mi zwolnić i dostrzec to co naprawdę sprawia mi przyjemność. Tak, to jest stylizacja paznokci! Postanowiłam dać sobie szansę na zmianę i zapisałam się na pierwsze profesjonalne szkolenie. Odrazu trafiłam do Indigo. Dzięki temu zauważyłam, że moge rozwijać się na wielu płaszczyznach i jak dużo jeszcze przede mną.

Od 2014r. przeszłam szereg szkoleń u Instruktorów Indigo wciąż poszerzając zakres swoich umiejętności. Metoda żelowa towarzyszy mi od początku i w tym czuje sie najlepiej. Cały czas pogłebiam swoja wiedzę i stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej.

W codziennej pracy stawiam na technikę wykonywanej usługi, trwałość i estetykę. Bardzo często wykorzystuje zdobienia salonowe. Staram się zgłębiać wszystkie możliwe techniki, co pozwala mi tworzyć coraz to nowe kompozycje.

W połowie tego roku otrzymałam możliwośż dołączenia do INDIGO YOUNG TEAM Ziemia Lubuska. Jeszcze nie tak dawno- marzenie. Podczas szkoleń z Kate Zett doskonaliłam swoje umiejetności. Bardzo ważnym momentem podczas przygotowań do egzaminu było spotkanie z Davidem Fowlerem. Poczułam, że jestem na odpowiednim miejscu. Ćwiczyłam bez wytchnienia. Uzyskałam tytuł Instruktora- rzeczywistość.

Na szkolenia prowadzone przez mnie zapraszam do Centrum Szkoleniowego Indigo w Gorzowie Wielkopolskim. Moim celem jest pokazanie podstaw, motywowanie do ciągłego rozwoju zarówno początkujących jaki i zaawansowanych kursantek. Uważam, że zdobienia salonowe idealnie dopełniają poprawnie wykonaną stylizacje. Ja uwielibiam to, że za każdym razem mogę stworzyć nowe "dzieło". I tym zamierzam Was zarazić!

 

OSIĄGNIĘCIA:

 

NAIL MASTER COMPETITION GERMANY 2018:

II miejsce Crystal Bomb - open class

III miejsce Pink&White -free class

 

 NAIL MASTER COMPETITION GERMANY 2019:

I miejsce Nail Art Studio - master class

II miejsce One Stroke Tip Box - free class

 

-------------------------------

 

 

Indigo Junior Educator Samanta Opalińska


 

Pierwsze swoje szkolenie odbyłam w marcu 2017 r., od tego zaczęła się moja przygoda ze stylizacją paznokci. Na początku była to chęć dorobienia po skończeniu szkoły, jednak szybko przerodziło się to w ogromną pasję. Od tego czasu intensywnie uczestniczyłam w szkoleniach pod okiem najlepszych instruktorów z Polski jak i z zagranicy, m.in. z Kostka Bojana, Norka Szalay, Marianna Sandor. Na ta chwile mam na swoim koncie ponad 50 ukończonych szkoleń i nie zwalniam tempa, stało się to moim uzależnieniem.

Moja największa miłością zdecydowanie są prace artowe.
Dzięki mojej determinacji, chciałabym pokazać, że mimo młodego wieku i krótkiego czasu można wiele osiągnąć.

Najlepiej jak tylko potrafię przekaże Wam cała swoją wiedzę.
Od sierpnia 2018 r. uczestniczę w programie Young Team pod bacznym okiem Kate Zett.

 

OSIĄGNIĘCIA

 

NAILLYMPIA LONDON 2018: 

I miejsce Team Trophy - dywizja I

III miejsce Acrylic Tips&Overlay Gel - dywizja I

 

NMC GERMANY 2019:

I miejsce Poster - dywizja I

II miejsce Crystal Bomb - dywizja I

II miejsce Box- dywizja I

III miejsce Acrylic Pink&White - dywizja I

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szkolenia w województwie lubuskim prowadzą:

Posh Lashes Educator Justyna Stępińska

Stylizacją rzęs zajmuje się od 2016 roku. Voucher na swoje pierwsze szkolenie stylizacji rzęs metoda 1:1 w Posh Lashes otrzymałam od bliskiej osoby w prezencie urodzinowym i tak rozpoczęła się moja przygoda. Pierwsza styczność z rzęsami, pęsetami, klejem, analizą twarzy i budową oka. Ogromne podekscytowanie i zafascynowanie. Z pewnością mogę powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Już wtedy wiedziałam, że chcę dążyć do perfekcji w tym zakresie. Pasja i chęć zdobywania większego doświadczenia w świecie stylizacji rzęs sprawiła, że porzuciłam swoje dotychczasowe plany, aby móc w 100% zająć się upiększaniem oczu klientek. Po pewnym czasie odbyłam szkolenie, na którym poznałam tajniki stylizacji objętościowych 2D/3D, a niedługo później także Supersize, czyli większych objętości. Wiele godzin spędzałam na samodoskonaleniu- ćwiczeniu kępek, pracą z czasem, niejednokrotnie również uczyłam się na własnych błędach stopniowo je eliminując. W międzyczasie zdobyłam grono stałych, zadowolonych z moich usług klientek. We wrześniu 2017 roku zakwalifikowałam się do programu Young Team Posh Lashes, mającym na celu przygotowanie mnie do pracy jako instruktor. Przez kilka miesięcy zdobywałam wiedzę i doświadczenie pod okiem najlepszych polskich instruktorów, tak abym w przyszłości mogła dzielić się tą wiedzą prowadząc własne szkolenia. Program ten zakończyłam pomyślnie zdanym egzaminem w kwietniu 2018 roku, zostając jednocześnie instruktorem marki Posh Lashes. Sukces ten bardzo pozytywnie odbił się na mojej codziennej pracy. Dzięki zdobytej dotąd wiedzy, a także wielogodzinnym ćwiczeniom odniosłam kolejny sukces - zakwalifikowałam się do udziału w 6. Polskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs na targach Beauty Forum w Warszawie, otrzymując tym samym jedno z 10 miejsc na całą Polskę. W przyszłości planuję brać udział w mistrzostwach przedłużania rzęs w Polsce, a także za granicą. Zdobywanie nowych doświadczeń w tej dziedzinie, a także sprawdzenie samej siebie jest dla mnie niezwykle ważne. Świetnie czuje się zarówno w stylizacjach wieloobjętościowych jak i w delikatnych i subtelnych efektach. W swojej codziennej pracy zwracam ogromną uwagę na technikę wykonanej stylizacji, estetykę, a także trwałość. Indywidualne podejście do klientki to dla mnie priorytet. Podczas szkoleń stawiam duży nacisk na odpowiednie przygotowanie teoretyczne a także technikę. Dążę do tego, aby kursantki wykonywały swoje stylizacje w sposób poprawny technicznie jak i estetycznie, tak aby przedłużone rzęsy były pięknym podkreśleniem oczu. Przede wszystkim staram się zarażać swoją ogromną pasją, jaką jest stylizacja rzęs. Uważam, że jeśli chcemy coś robić dobrze, musimy to po prostu pokochać.

Posh Lashes Educator Hania Jurkowska

Moja historia zaczęła się pewnie tak jak większości z Was... od zainteresowań i marzeń. Pierwszym krokiem do ich realizacji było ukończenie studiów na kierunku kosmetologia ogólna, następnie chęć rozwoju sprawiły, że w 2012r. odbyłam swoje pierwsze szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs. Wspominam to jako dobrą lekcje pokory i cierpliwości. Dzisiejsze szkolenia w dużej mierze różnią się od tych sprzed 7 lat, w ten czas była to żmudna praca nad pojedynczymi rzęsami ze słoiczka, źle dobranym sprzęcie i dość okrojonej wiedzy na temat stylizacji rzęs. Oczywiście nie poddałam się i dalej szkoliłam swój warsztat, pogłębiałam nabytą wiedzę i umiejętności metoda prób i błędów, gdy dotarłam do perfekcji - tak mi się wtedy przynajmniej wydawało, postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę na instruktora Posh Lashes. Po przebytych szkoleniach pod czujnym okiem najlepszych szkoleniowców uświadomiłam sobie, jak ważne jest wspólne zagłębianie tajników idealnej stylizacji z doświadczonymi ludźmi. Mój trud, determinacja i chęć idealnego upiększenia oka klientek doprowadziło mnie do spełnienia jednego z największych marzeń i celów rozwoju zawodowego jakim jest zostanie instruktorem Posh Lashes. Na szkolenia prowadzone przeze mnie zapraszam do Centrum Szkoleniowego Indigo & Posh Lashes by Kate Zett w Gorzowie Wielkopolskim. Moim celem jest przekazanie Wam jak najwięcej wiedzy, którą sama posiadam. Razem zagłębimy się w techniki idealnej stylizacji rzęs. Po szkoleniu bez problemu zaczniesz swoją wymarzona prace i zdobędziesz rzeszę zadowolonych klientek.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przypominam, że wplata zadatku jest jedyną możliwą rezerwacja miejsca.

Zadatek* wpłacamy na rachunek bankowy:

La Vie Katarzyna Zbroińska

PKO BP

23 1020 5402 0000 0102 0372 1875

W tytule wpisujemy imię, nazwisko, datę szkolenia i numer telefonu.

* zadatek nie podlega zwrotowi

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SZKOLENIA I KURSY ZE STYLIZACJI PAZNOKCI

Indigo Nails od wielu lat zajmuje się opracowywaniem nowych produktów oraz metod stylizacji paznokci, biorąc pod uwagę nie tylko najnowsze trendy i postęp technologiczny, ale również zadowolenie stylistek i ich klientek. Posiadając najlepszą kadrę utytułowanych stylistów i instruktorów, Indigo opracowało program szkoleniowy, który w pełni przygotuje kursantki do zawodu Stylisty Paznokci. Nasze kursy cechują się wysokim poziomem zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Instruktorzy Indigo poświęcają całą uwagę kursantkom i służą im swoją pomocą. Posiadamy bardzo szeroką ofertę szkoleń ze stylizacji paznokci, wśród których każda z Pań znajdzie ofertę dopasowaną do swojego poziomu umiejętności.

Szkolenia Almond, Oval i Square skierowane są przede wszystkim dla osób początkujących. Na tych kursach uczymy podstaw dotyczących budowania, paznokcia, opiłowywania ich w kształt migdałka, owalu i kwadratu, a także wprowadzamy w różne techniki zdobień. Dzięki nim metoda akrylowa, żelowa, manicure hybrydowy oraz paznokcie french nie będą miały przed Wami tajemnic. Szkolenia dla osób początkujących są poprzedzone wykładem na temat budowy paznokcia, zasad higieny oraz bezpieczeństwa w pracy.

Dla profesjonalistek, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje swoją ofertę o zaawansowane wzory, nowe techniki oraz nauczyć się wykonywać odważniejsze stylizacje, mamy szkolenia ze stylizacji paznokci Advanced. Uczymy na nich wykonywania skomplikowanych kształtów, takich jak gotycki migdał, bridge czy pipe, a także precyzyjnych zdobień biżuteryjnych i trójwymiarowych.

Ponadto oferujemy kursy z technik Nail Art, na których uczymy m.in. jak używać frezarki przy zdobieniach akrylowych, tworzyć realistyczne obrazy farbkami akwarelowymi czy malować na paznokciach ulubione postacie z kreskówek. Polecamy również autorskie szkolenia Bad Icon, na których dowiesz się jak stworzyć na paznokciu modny ostatnio 'niegrzeczny wzorek', a także szkolenia z techniki zhostowo, dzięki którym nauczysz się wykonywać precyzyjne wzory kwiatowe w stylu retro. W naszej ofercie posiadamy również szkolenia z manicure, kursy indywidualne oraz możliwość doszkalania w dowolnej technice.

Wszystkie szkolenia Indigo ze stylizacji paznokci prowadzone są przy użyciu najlepszej jakości produktów oraz urządzeń marki Indigo, w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej. Nasi Instruktorzy są również do dyspozycji, jeśli zaistnieje potrzeba kursu doszkalającego o dowolnej tematyce. Szkolenia odbywają się w małych kameralnych grupach (2-4 osoby max.), kursantki pracują na modelkach lub wzornikach w miłej i przyjaznej atmosferze. Uzupełnieniem są bogate materiały szkoleniowe ze schematami i rysunkami oraz z miejscem na notatki.

Pod koniec każdego szkolenia, wiedza kursantki jest weryfikowana egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Jeśli kursantka poprawnie odpowie na pytania i wykona określone zadania - otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za wybraną metodę. W innym wypadku ustalony zostaje kolejny termin zaliczenia egzaminu - dodatkowo płatny. Prace kursantki zostają udokumentowane zdjęciami i przechowywane w siedzibie Instruktora Indigo.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje to zapisz się już dziś na wybrane przez Ciebie profesjonalne szkolenia ze stylizacji paznokci, które organizowane są na terenie całej Polski.

 

 

Szkolenia techniczne:

 

 1. Basic Almond & Oval – metoda żelowa

POZIOM: podstawowy

CZAS TRWANIA: 3 dni po 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 1400 PLN* | indywidualne - 2500 PLN*

Zaczynasz swoją przygodę z żelem? Zapraszamy na podstawowe szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych w dwóch kształtach: owalnym i migdałku – oval & almond. Podczas trzydniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom.

Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz autorską metodę dopasowywania szablonu/formy do kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia doskonale zrozumiesz właściwości żelu, spośród bogatej oferty produktów Indigo wybierzesz te, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej i wyćwiczysz technikę aplikacji masy żelowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych (przezroczystych i french), owalnych i w kształcie migdałka, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

PROGRAM SZKOLENIA TECHNICZNEGO – BASIC ALMOND & OVAL – METODA ŻELOWA:

 • omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,
 • przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,
 • omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,
 • przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,
 • opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek,
 • poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie migdałka i owalnym,
 • poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,
 • stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,
 • stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,
 • stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,
 • nauka aplikacji żelu techniką naprzemienną,
 • przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,
 • nauka poprawnego piłowania,
 • zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci.

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Basic Square – metoda żelowa

POZIOM: podstawowy

CZAS TRWANIA: 3 dni po 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 1400 PLN* | indywidualne - 2500 PLN*

Stawiasz pierwsze kroki w stylizacji paznokci, chciałabyś rozpocząć pracę metodą żelową i nauczyć się budować perfekcyjne paznokcie w kwadratowym kształcie? Szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych – square, jest właśnie dla Ciebie.


Podczas trzydniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz kilka trików, dzięki którym z łatwością dopasujesz szablon/formę do kształtu naturalnych paznokci. Dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia doskonale zrozumiesz właściwości żelu, spośród bogatej oferty produktów Indigo wybierzesz te, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej i wyćwiczysz technikę aplikacji masy żelowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych (przezroczystych i french), poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

PROGRAM SZKOLENIA TECHNICZNEGO – BASIC SQUARE – METODA ŻELOWA:

 • omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,
 • przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,
 • omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,
 • przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,
 • opis budowy paznokci naturalnych,
 • poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie kwadratowym,
 • poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,
 • stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,
 • stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,
 • stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,
 • nauka aplikacji żelu techniką naprzemienną,
 • przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,
 • nauka poprawnego piłowania,
 • zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci.

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Basic Oval & Almond & Square – metoda żelowa

POZIOM: start

CZAS TRWANIA: 5 dni po 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 2200 PLN* | indywidualne - 4000 PLN*

Szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych owalnych, kwadratowych i w kształcie migdałka – oval & almond & square, przeznaczone jest dla osób zaczynających swoją przygodę z metodą żelową i chcących poznać 3 najpopularniejsze kształty. Podczas pięciodniowego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia pracy Stylistki. Dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci metodą żelową. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy do każdego kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia nauczysz się poprawnie malować frencha, aplikować żele poziomujące i te o gęstej konsystencji, a spośród bogatej oferty Indigo wybierzesz te produkty, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej.

Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych (przezroczystych i french) – owalnych, kwadratowych i w kształcie migdałka, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

PROGRAM SZKOLENIA TECHNICZNEGO – BASIC OVAL & ALMOND & SQUARE – METODA ŻELOWA:

 • omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,
 • przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,
 • omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,
 • przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,
 • opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek,
 • przedstawienie poprawnej terminologii, opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie migdałka, owalnym i kwadratowym,
 • nauka poprawnego podkładania, przycinania szablonu względem naturalnego paznokcia,
 • stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,
 • stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,
 • stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,
 • nauka aplikacji żelu metodą naprzemienną,
 • przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,
 • nauka poprawnego piłowania,
 • zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci.

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Manicure

POZIOM: start

CZAS TRWANIA: 2 dni po 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 800 PLN* | indywidualne - 1600 PLN*

Szkolenie techniczne z zakresu manicure jest najbardziej podstawowym ze wszystkich szkoleń Indigo i to właśnie od niego powinnaś zacząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Podczas dwudniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom.

Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i akcesoriach niezbędnych do wykonania usługi manicure. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie. Poznasz 4 typy manicure’u (w tym podstawy manicure’u hybrydowego), nauczysz się perfekcyjnego malowania paznokci oraz bezpiecznego usuwania hybrydy. Na koniec zapoznasz się z kończącym zabieg manicure’u masażem dłoni oraz niezwykle odżywczą mocą i luksusowymi zapachami produktów Indigo SPA.

PROGRAM SZKOLENIA TECHNICZNEGO – MANICURE INDIGO:

 • omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylisty paznokci,
 • przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,
 • omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,
 • przedstawienie produktów Indigo SPA oraz akcesoriów do manicure’u,
 • nauka poprawnego piłowania paznokci naturalnych,
 • omówienie i przeprowadzenie 4 typów manicure’u:
  - manicure biologiczny,
  - manicure tradycyjny – przy użyciu cążek i frezarki,
  - manicure Indigo SPA – autorski rytuał Indigo,
  - manicure hybrydowy,
 • poprawne lakierowanie paznokci – 1 kolor + french,
 • nauka aplikacji lakieru hybrydowego metodą naprzemienną,
 • prawidłowe usuwanie hybrydy,
 • nauka masażu dłoni.

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Manicure hybrydowy

POZIOM: podstawowy

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

Odbyłaś już szkolenie z zakresu manicure (Szkolenie Techniczne - Manicure)? Posiadasz wiedzę dotyczącą higieny w miejscu pracy, sterylizacji narzędzi oraz budowy i chorób paznokci naturalnych? Wiesz, jak prawidłowo przeprowadzić zabieg manicure, umiesz pracować z frezarką, a teraz chciałabyś nauczyć się perfekcyjnej aplikacji lakieru hybrydowego? Świetnie! Szkolenie z manicure hybrydowego Indigo jest właśnie dla Ciebie. Podczas jednego dnia w sali szkoleniowej dowiesz się, jak krok po kroku wykonać manicure hybrydowy, by był on maksymalnie trwały. Wyćwiczysz prawidłowe lakierowanie paznokci i aplikację hybrydy 'pod skórki'. Na koniec Instruktor Indigo pokaże Ci, jak bezpiecznie i szybko usunąć lakier hybrydowy, by nie uszkodzić naturalnego paznokcia.

PROGRAM DOSZKOLENIA – MANICURE HYBRYDOWY INDIGO:

 • przygotowanie płytki frezarką,
 • poprawne malowanie paznokci lakierem hybrydowym,
 • aplikacja hybrydy 'pod skórki',
 • prawidłowe usuwanie hybrydy.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Manicure kombinowany

POZIOM: zaawansowany

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

Szkolenie z manicure kombinowanego to najbardziej zaawansowane szkolenie Indigo z zakresu manicure hybrydowego. Przeznaczone jest dla osób, które odbyły już podstawowe szkolenie z zakresu manicure (Szkolenie Techniczne - Manicure) i potrafią pracować z frezarką. Podczas jednodniowego spotkania dowiesz się, jak dobrać frez do różnych typów płytki i skóry. Zdobędziesz wszelkie, niezbędne do głębokiego usuwania skórek, informacje, nauczysz się usuwania obrąbka naskórkowego nożyczkami oraz cążkami i opracowywania frezarką wału okołopaznokciowego. Instruktor Indigo przedstawi Ci sposoby aplikacji lakieru hybrydowego pod skórki oraz nauczy nadbudowywania paznokcia bazą Indigo i aplikacji topu zgodnie z linią światła. Na koniec dowiesz się, jak naprawić złamany paznokieć i uzupełnić ubytki.

PROGRAM SZKOLENIA ZAAWANSOWANEGO – MANICURE KOMBINOWANY INDIGO:

 • omówienie rodzajów frezów,
 • dobór frezów do rodzaju płytki i skóry Klientki,
 • omówienie i przeprowadzenie głębokiego usuwania skórek:
  - nożyczkami
  - cążkami
 • poprawne lakierowanie paznokci 'pod skórki' – przy użyciu pędzelka i bez,
 • nauka nadbudowywania krzywizn paznokcia przy pomocy bazy,
 • nauka aplikacji topu zgodnie z linią światła,
 • nadbudowywanie paznokcia złamanego, uzupełnianie ubytków.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Szkolenie Advanced

POZIOM: zaawansowany

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 900 PLN* | indywidualne - 1200 PLN*

Szkolenie Advanced dedykowane jest dla stylistek, które pracują w zawodzie i znane im są podstawowe kształty takie jak: migdał, owal i kwadrat.

Szkolenie obejmuje pracę nad jednym wybranym kształtem z poniższych:

 • Sztylet
 • Pipe
 • Gotycki Migdał
 • Gotycki Pipe
 • Edge
 • Bridge

Przed przystąpieniem do szkolenia przeprowadzona jest wstępna weryfikacja wiedzy podstawowej z zakresu stylizacji paznokci. Szkolenie zakończone jest otrzymaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Obsługa frezarki

POZIOM: podstawowe

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 3 godziny
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 400 PLN* | indywidualne - 600 PLN*

Jeśli w swojej pracy chciałabyś wykorzystywać narzędzie, które ją usprawni i zapewni precyzyjne opracowanie paznokcia, to szkolenie z obsługi frezarki jest dla Ciebie skrojone na miarę.

Podczas teoretycznego, trzygodzinnego szkolenia Indigo poznasz budowę frezarki, dowiesz się, kiedy warto po nią sięgnąć, zapoznasz się z technikami pracy z urządzeniem i zdobędziesz szczegółową wiedzę dotyczącą rodzajów frezów oraz najbardziej efektywnych sposobów ich wykorzystania.

PROGRAM SZKOLENIA – OBSŁUGA FREZARKI:

 • budowa frezarki,
 • rodzaje frezów i ich przeznaczenie,
 • technika pracy z frezarką.

* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

     9. Szkolenia Gelastic

a) Gelastic Basic


Poziom: podstawowy
Czas trwania: 3 dni po 5h
Certyfikat: Międzynarodowy Certyfikat Indigo
Cena: grupa - 1400 zł, indywidualnie - 2500zł

Program:
-omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci
-przedstawienie chorób i schorzeń paznokci
-omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji
-opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek
-poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych
-przedstawienie produktów systemu Gelastic oraz przeapartów pomocniczych do stylizacji paznokci
-ppoprawne podkładanie i podcinanie szablonów
-poprawny dobór, przygotowanie i przyklejanie tipsów
-poprawny dobór i zastosowanie Form Dual- skrócenie czasu pracy
-stylizacja paznokci przezroczystych z aplikacją koloru
-stylizacja paznokci z użyciem kamuflażu
-malowana końcówka french
-nauka poprawnego piłowania
-zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowaniu paznokci

b) Gelastic Additional


Czas trwania: 1 dzień 5h
Poziom: Kierowany dla osób po kursach podstawowych, pracujących techniką akrylową lub żelową
Certyfikat: : Międzynarodowy Certyfikat Indigo
Cena: grupa - 600 zł, indywidualnie - 1000zł

Program:
-Przedstawienie Systemu Gelastic i preparatów pomocniczych
-zastosowanie szablonu lub tipsa, w tym poprawne podcinanie i podkładanie szablonu lub odpowiednie dopasowanie i przyklejenie tipsów
-poprawny dobór i zastosowanie Form Dual- skrócenie czasu pracy
-korekta błędów kursantki podczas pracy
-zastosowanie schematu piłowania
-zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowaniu paznokci
-stylizacja paznokci przezroczystych z aplikacją koloru
-stylizacja paznokci z użyciem kamuflażu
-malowana końcówka french

c) Gelastic Additional Combo

Czas trwania: 1 dzień 7h
Poziom: Kierowany dla osób po kursach podstawowych, pracujących techniką akrylową lub żelową
Certyfikat: : Międzynarodowy Certyfikat Indigo
Cena: grupa - 900 zł, indywidualnie - 1200zł

Program:
-Przedstawienie Systemu Gelastic i preparatów pomocniczych
-poprawne podcinanie i podkładanie szablonu
-odpowiednie dopasowanie i przyklejenie tipsów
-poprawny dobór i zastosowanie Form Dual- skrócenie czasu pracy
-korekta błędów kursantki podczas pracy
-zastosowanie schematu piłowania
-zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowaniu paznokci
-stylizacja paznokci przezroczystych z aplikacją koloru
-stylizacja paznokci z użyciem kamuflażu
-malowana końcówka french

 

 

Doszkolenia:

 1. Wybrana metoda

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin

CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo


CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN* | każda dodatkowa godzina (max. 3 godziny) - 200 zł*

To forma spotkań Instruktora z kursantką w celu poprawy techniki, rozwiązania konkretnych problemów związanych ze stylizacją paznokci. W tym czasie omawiane są poszczególne sytuacje i na bieżąco zostają one skorygowane. Tematyka nie jest ściśle określona, jednak przed zapisem konieczna jest wstępna weryfikacja podstawowej wiedzy kursantki z zakresu stylizacji paznokci. Po spotkaniu kursantka otrzymuje Certyfikat Indigo. Po szkoleniu możliwe jest wykupienie dodatkowych godzin (maksymalnie 3) w celu eliminacji drobnych błędów.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Manicure bezcążkowy - NSM

POZIOM: podstawowy

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

Szkolenie z manicure’u bezcążkowego – manicure NSM rekomendowane jest osobom, które odbyły już podstawowe szkolenie z zakresu manicure (Szkolenie Techniczne - Manicure) i szkolenie z pracy frezarką (Szkolenie Obsługa Frezarki). Podczas jednodniowego spotkania dowiesz się, jak wykonywać zabieg manicure bez użycia ostrych narzędzi – cążek i nożyczek. Zdobędziesz wiedzę niezbędną do właściwego doboru frezów i opracowywania frezarką wału okołopaznokciowego. Instruktor Indigo przedstawi Ci sposoby aplikacji lakieru hybrydowego pod skórki, nauczy nadbudowywania paznokcia bazą proteinową Indigo oraz aplikacji topu zgodnie z linią światła. Na koniec dowiesz się, jak naprawić złamany paznokieć i uzupełnić ubytki.

PROGRAM SZKOLENIA ZAAWANSOWANEGO – MANICURE NSM INDIGO:

 • dobór frezów do rodzaju płytki i skóry Klientki,
 • poprawne lakierowanie paznokci 'pod skórki' – przy użyciu pędzelka i bez,
 • nauka nadbudowywania krzywizn paznokcia przy pomocy bazy proteinowej Indigo,
 • nadbudowywanie paznokcia złamanego,
 • uzupełnianie ubytków.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Tempo pracy

POZIOM: zaawansowany

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

Masz za sobą szkolenia techniczne Indigo? Wiesz, jak budować paznokcie wybraną metodą? Znane Ci są produkty niezbędne do stylizacji paznokci i masz 'fach w ręku', ale mimo ciągłego doskonalenia warsztatu usługa stylizacji paznokci zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Doszkolenie z tempa pracy jest właśnie tym szkoleniem z bogatej oferty szkoleń Indigo, dzięki któremu nauczysz się świadomego zarządzania czasem pracy, zwiększysz swoją wydajność i wyćwiczysz zdolność pracy w szybkim tempie.

Podczas pięciogodzinnego szkolenia Instruktor Indigo ze stoperem w ręku szczegółowo przeanalizuje Twój sposób pracy i pomoże zoptymalizować go tak, by już nigdy stylizacja paznokci nie zajmowała Ci 4 godzin.

* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

Szkolenia Nail Art.

 1. Zdobienia akrylowe

CZAS TRWANIA: 1 dzień, 6 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 550 PLN* | indywidualne - 900 PLN*

Dzięki szkoleniom technicznym Indigo wiesz, jak budować paznokcie i znasz wszystkie produkty? Podstawową wiedzę z zakresu stylizacji paznokci masz już w małym palcu, ale to Ci nie wystarcza? Chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności, bo ciągle Ci mało? Szkolenie z Nail Artu jest stworzone właśnie dla Ciebie - by wprowadzić Cię na wyższy poziom paznokciowego wtajemniczenia! Zapraszamy do świata kreacji, fantastycznych zdobień i najgorętszych paznokciowych trendów!

Podczas pięciogodzinnego szkolenia poznasz różnorodne techniki i wzory – proste i skomplikowane, klasyczne i ekstrawaganckie. Dowiesz się m.in. jak tworzyć kompozycje kwiatowe, wzory zwierzęce czy kwiaty 3D. Poznasz technikę używania frezarki przy zdobieniach akrylowych oraz sposoby na cieniowanie. A przede wszystkim przekonasz się, że stylizacja paznokci to prawdziwa sztuka i odkryjesz w sobie artystyczną duszę!

Szkolenie wykonujemy na tipsach, wzornikach oraz na kartach treningowych, co pozwala na efektywne przyswojenie wiedzy i wyćwiczenie technik wykonywania zdobień akrylowych.

PROGRAM SZKOLENIA INDIGO NAIL ART – ZDOBIENIA AKRYLOWE

Szkolenie obejmuje pracę nad wybranymi technikami zdobień akrylowych:

 1. BASIC ACRYLIC DESIGN:
 • płatki wyciskane: okrągłe, szpiczaste, cięte na 2 i 3,
 • listki wyciskane i cięte,
 • cieniowanie płatków i listków,
 • tworzenie kompozycji kwiatowych.
 1. ADVANCED ACRYLIC DESIGN:
 • kwiaty wielowarstwowe,
 • róże, pączki róż,
 • kwiaty rosyjskie, przeciągane,
 • cieniowanie akrylami kolorowymi.
 1. EXTREME 3D:
 • wzory zwierzęce,
 • kwiaty 3D,
 • użycie frezarki przy zdobieniach akrylowych.
 1. ACRYLIC SILK:
 • metoda silk,
 • cieniowanie, rozcieranie i przeciąganie akrylem,
 • łączenie kolorów kontrastowych,
 • tworzenie kompozycji kwiatowych.
 1. ACRYLIC SCULPTURE:
 • zdobione broszki,
 • zdobione pierścionki,
 • płaskorzeźby,
 • twarze cieniowane akrylem.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Zdobienia żelowe

CZAS TRWANIA: 1 dzień, 6 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 550 PLN* | indywidualne - 900 PLN*

Szkolenia techniczne Indigo dostarczyły Ci wyczerpującej wiedzy na temat produktów i prawidłowego budowania paznokcia? Doskonale! To znakomita baza do rozwoju swoich umiejętności i pasji. Mamy nadzieję, że podstawowy kurs stylizacji paznokci rozbudził w Tobie apetyt na więcej! Jeśli tak, nie wahaj się i śmiało przejdź do kolejnego etapu - otwórz się na możliwości, jakie daje zdobienie paznokci! Szkolenie z Nail Artu to przepustka do niezwykłego świata kreacji, kapitalnych zdobień i aktualnych paznokciowych trendów!

Podczas pięciogodzinnego szkolenia poznasz różnorodne techniki i wzory – proste i skomplikowane, klasyczne i ekstrawaganckie. Dowiesz się m.in. jak wykonać „syrenkę”, zdobienie ślubne czy sugar effect. Poznasz technikę ombre oraz sposoby na malowanie kwiatów i ornamentów. A przede wszystkim przekonasz się, że stylizacja paznokci to prawdziwa sztuka i odkryjesz w sobie artystyczną duszę!

Szkolenie wykonujemy na kartach treningowych, tipsach i wzornikach, co zapewnia efektywne przyswojenie wiedzy i opanowanie technik wykonywania zdobień żelowych.

PROGRAM SZKOLENIA INDIGO NAIL ART – ZDOBIENIA ŻELOWE

Szkolenie obejmuje pracę nad wybranymi technikami zdobień żelowych:

 1. GEL COLOUR BASIC:
 • ombre pionowe pędzlem,
 • ombre poziome gąbeczką,
 • salonowe zdobienia żelami Gel Brush,
 • salonowe zdobienia lakierami hybrydowymi Gel Polish,
 • wzory malowane, przeciągane,
 • użycie sondy i pilnika tzw. "Jeans Nails",
 • poprawne zastosowanie efektów Indigo (np."Efekt Syrenki", "Metalmanix", "Cameleon", "GlassMe"),
 • "Chanelka".
 1. INDIGO BIŻU:
 • zdobienia wykonane żelem Paint Gel,
 • dobór i poprawne odbijanie folii,
 • malowanie ornamentów,
 • biżuteria na paznokciach,
 • tworzenie ozdobnych kamieni biżuteryjnych.
 1. SUGAR EFFECT:
 • zdobienia wykonywane żelem Sugar Effect Gel,
 • tworzenie pięknych wzorów, zawijasków,
 • łączenie żelu z akrylem,
 • wzory neonowe,
 • wzory ślubne,
 • "sweterki",
 • ombre akrylowo-żelowe.
 1. ICONIC:
 • zdobienia Iconic,
 • nauka malowania twarzy,
 • proporcje i rozmieszczenie poszczególnych elementów postaci,
 • kopiowanie postaci z bajek.
 1. NAIL ART GEL:
 • zdobienia żelami Nail Art,
 • kwiaty, ornamenty,
 • zdobienia ślubne,
 • wzory przecierane,
 • "żelowe zhostovo",
 • "żelowy silk".
 1. MEHNDI:
 • zdobienia wykonywane stylografem,
 • zdobienia wykonywane rapidografem,
 • zdobienia mehndi,
 • zastosowanie farbek akrylowych w zdobieniach stylografem.
 1. ARTE BRILLANTE:
 • zdobienia wykonywane żelami Arte Brillante,
 • realistyczne kwiaty,
 • soczyste owoce,
 • zapoznanie z techniką wcierania żeli,
 • poprawne rozplanowanie kompozycji na paznokciu.
 1. GALAXY NAILS:
 • ombre gąbeczką,
 • zdobienia galaxy,
 • tworzenie galaktyk, planet i gwiazdek,
 • zastosowanie pigmentów Indigo,
 • zdobienia z wykorzystaniem żeli Illumination,
 • zdobienia z wykorzystaniem lakierów Nail Polish Indigo,
 • łączenie zdobień z "Efektem Syrenki".
 1. MIX MEDIA

Szkolenie zawiera w sobie kilka poszczególnych elementów ze wszystkich wyżej wymienionych technik - dotyczy zdobień salonowych, sezonowych czy zdobień autorskich Instruktora. Zakres szkolenia ustalany jest przez Instruktora, na podstawie poziomu trudności zdobień.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Zdobienia farbami akwarelowymi

CZAS TRWANIA: 1 dzień, 6 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 550 PLN* | indywidualne - 900 PLN*

Szkolenia techniczne Indigo masz już za sobą? Jesteś świetnie zorientowana w produktach, a zbudowanie paznokcia nie sprawia Ci żadnego problemu? Wspaniale! Nie poprzestawaj na podstawowej wiedzy i rozwijaj pasję, jaką jest dla Ciebie stylizacja paznokci! Jeśli pragniesz osiągnąć wyższy poziom wtajemniczenia, to kurs zdobienia paznokci jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nasze szkolenie z Nail Artu to zaproszenie do niezwykłego świata kreacji, obłędnych zdobień i najnowszych paznokciowych trendów – zaproszenie, z którego nie można nie skorzystać!

Podczas pięciogodzinnego szkolenia poznasz różnorodne techniki i wzory – proste i skomplikowane, klasyczne i ekstrawaganckie. Dowiesz się m.in. jak namalować kwiatki, listki i inne wzory. Poznasz technikę rozcierania i łączenia kolorów oraz sposoby na tworzenie iluzji i światłocieni. A przede wszystkim przekonasz się, że stylizacja paznokci to prawdziwa sztuka i odkryjesz w sobie artystyczną duszę!

Szkolenie wykonujemy na wzornikach, tipsach oraz kartach treningowych, co pomaga skutecznie przyswoić wiedzę i wyćwiczyć technikę wykonywania zdobień akwarelowych.

PROGRAM SZKOLENIA INDIGO NAIL ART – ZDOBIENIA WYKONYWANE FARBAMI AKWARELOWYMI

 1. AKWARELE BASIC:
 • nauka mieszania barw,
 • nauka poprawnego rozprowadzania farby akwarelowej,
 • przygotowanie paznokci, a akwarele,
 • technika rozcierania, odsączania,
 • wzory salonowe: kwiaty, listki, abstrakcje,
 • cieniutkie linie i zawijaski.
 1. AKWARELE ADVANCED:
 • łączenie kilku kolorów na płatkach i listkach,
 • tworzenie kompozycji kwiatowych na paznokciu,
 • misie, motyle, krople wody, owoce.
 1. AKWARELE MASTER:

(Szkolenie przeznaczone dla osób zaawansowanych)

 • wielokolorowe kompozycje,
 • twarze,
 • iluzje, światłocienie,
 • łączenie akwareli z innymi technikami zdobniczymi.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 1. Zdobienia farbami akrylowymi

CZAS TRWANIA: 1 dzień, 5 godzin
CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

CENA: grupowe - 550 PLN* | indywidualne - 900 PLN*

Ukończyłaś szkolenia techniczne Indigo? Produkty znasz na wyrywki i potrafisz zbudować paznokieć? Świetnie! Opanowałaś podstawową wiedzę z zakresu stylizacji paznokci – teraz czas iść dalej, poszerzać swoje kompetencje i poznać możliwości, jakie daje zdobienie paznokci! Szkolenie z Nail Artu stworzono, by wprowadzić Cię na wyższy poziom paznokciowego wtajemniczenia! Daj się wciągnąć w świat kreacji, genialnych zdobień i gorących paznokciowych trendów!

Podczas pięciogodzinnego szkolenia poznasz różnorodne techniki i wzory – proste i skomplikowane, klasyczne i ekstrawaganckie. Dowiesz się m.in. jak namalować cieniutkie linie, zawijasy czy kwiatki. Poznasz technikę mieszania barw i cieniowania oraz sposoby uzyskanie światłocieni. A przede wszystkim przekonasz się, że stylizacja paznokci to prawdziwa sztuka i odkryjesz w sobie artystyczną duszę!

Szkolenie wykonujemy na tipsach, wzornikach oraz na kartach treningowych, dzięki czemu bez problemu przyswoisz wiedzę i opanujesz technikę wykonywania zdobień.

PROGRAM SZKOLENIA INDIGO NAIL ART – ZDOBIENIA WYKONYWANE FARBAMI AKRYLOWYMI

 1. ONE STROKE BASIC:
 • technika mieszania barw,
 • odpowiednie proporcje i konsystencja,
 • cieniutkie linie i zawijaski,
 • poprawna technika aplikacji, cieniowania płatków i listków,
 • nauka na papierze i tipsach,
 • 3 rodzaje płatków i listków,
 • zdobienia black&white,
 • fale, wstęgi, warkocz, siateczka.
 1. ONE STROKE ADVANCED:

(Szkolenie dedykowane osobom po kursie One Stroke Basic)

 • tworzenie kompozycji kwiatowych,
 • cieniowanie 2-3 kolorowe,
 • kwiaty wielopoziomowe,
 • róże, storczyki, kalie, irysy, kwiat bzu,
 • pączki kwiatów, motyle.
 1. Zhostovo:
 • zapoznanie z techniką tradycyjnego malowania w stylu rosyjskim,
 • odpowiednie przygotowania farby,
 • dobór pędzelków i przygotowanie paznokcia pod zdobienia,
 • kwiaty w stylu Folk Art.,
 • uzyskiwanie światłocienia w zdobieniach,
 • margaretki, róże, bratki, kwiat bzu, tulipany,
 • kilka rodzajów listków i zawijasków.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

Szkolenia indywidualne

Istnieje także możliwość zapisania się na szkolenie indywidualne, gdzie również pracujemy na modelce, jednak cała uwaga Instruktora skupia się na jednej osobie. Dotyczy to wszystkich wyżej wymienionych szkoleń. Czas i zakres programu szkoleniowego pozostają bez zmian. Kursantka otrzymuje po szkoleniu Certyfikat Indigo za wybrane metody.

Cennik Szkoleń Indywidualnych:

 • Basic Almond &Oval - 2500 zł brutto, 3 dni po 5 godzin,
 • Basic Square - 2500 zł brutto , 3 dni po 5 godzin,
 • Basic Almond & Oval & Square - 4000 zł brutto, 5 dni po 5 godzin,
 • Manicure - 1400 zł brutto, 2 dni po 5 godzin,
 • Zdobienia Żelowe - 700 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin (dotyczy każdego rodzaju szkolenia żelami kolorowymi),
 • Zdobienia Akrylowe- 700 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin (dotyczy każdego rodzaju szkolenia kolorowym akrylem),
 • Zdobienia Farbami Akwarelowymi - 700 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin (dotyczy każdego rodzaju szkolenia farbami akwarelowymi),
 • Zdobienia Farbami Akrylowymi - 700 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin (dotyczy każdego rodzaju szkolenia farbami akrylowymi),
 • Manicure kombinowany - 1000 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Manicure hybrydowy - 1000 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Obsługa frezarki - 600 zł brutto, 1 dzień, 3 godziny,
 • Szkolenie przygotowujące do mistrzostw - 1500 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Advanced Shape (wybrany kształt) - 1200 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Doszkolenie z tempa pracy (wybrana metoda) - 1000 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Doszkolenie techniczne (wybrana metoda) - 1000 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Doszkolenie - manicure bezcążkowy - 1000 zł brutto, 1 dzień, 5 godzin,
 • Indywidualna godzina z instruktorem Indigo - 200 zł brutto (max 3 godziny).

 

Na szkolenia indywidualne zapraszamy do Gubina, Zielonej Góry oraz Gorzowa Wielkopolskiego.

 

Warsztaty Indigo

Warsztaty to spotkania w grupach 10-15 osób, prowadzone przez jednego, bądź dwóch Instruktorów Indigo. Tematyka jest z góry i wcześniej określona. Obejmuje tematykę Nail Art lub techniki przedłużania paznokci. Jest to fantastyczne spotkanie, w trakcie którego wspólnie uczymy się, miło spędzamy czas i poznajemy umiejętności Instruktorów z całej Polski.

Warsztaty trwają zwykle 7-8 godzin, w czasie którego zapewniamy napoje, przekąski oraz ciepły posiłek. Na koniec kursantka otrzymuje Dyplom Uczestnictwa w Warsztatach Indigo z wybranej tematyki.

Koszt warsztatów:

 • 350 zł brutto - NailArt
 • 400 zł brutto - technika

Warsztaty z obsługi frezarki

Dzięki tym warsztatom będziesz mogła poznać frezarkę z zupełnie innej strony. Rozszerzysz wachlarz swoich umiejętności, by używać frezarki do zupełnie innych rzeczy niż dotychczas.

W programie:

✅ ściąganie frezarką masy żelowej/hybrydowej,
✅ odpowiednia, poprawna i bezpieczna praca z frezarka,
✅ analiza i dobór rożnego rodzaju frezów
✅ manicure frezarkowy bez użycia ostrych narzędzi,
✅ przygotowanie płytki za pomocą frezarki,
✅ zalety pracy frezarką,
✅ opracowanie masy żelowej/hybrydowej frezarką,
✅ trwały manicure hybrydowy.

 

 

 


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć