Kategorie

Nowe produkty

Szkolenia w województwie lubuskim prowadzą:

Indigo Educator Katarzyna Zbroińska,

Indigo Educator Aleksandra Bagińska,

Indigo Educator Małgorzata Bednarczyk

-----------------------

Katarzyna Zbroińska


 

Stylizacją paznokci zaczęłam zajmować się w 2005 roku. Wybór zawodu nie był przypadkowy. Już jako mała dziewczynka pragnęłam zdobić paznokcie, ale z czasem pojawiło się też marzenie bycia nauczycielką. Postawiłam sobie za cel połączyć moje marzenia i ciężko pracowałam aby to osiągnąć. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że zostałam Szkoleniowcem Indigo Nails.

 

Od początku praca jest moją pasją. Najlepiej czuję się w metodzie żelowej. Uwielbiam tworzyć artystyczne zdobienia żelowe jak i akrylowe. Paznokcie salonowe, ich naturalny wygląd i trwałość są zdecydowanie konikiem mojej pracy.

 

Na swoich szkoleniach staram się przekazać całą wiedzę, jaką posiadam. Ilość przeszkolonych Kursantek, a były ich już setki, jest najlepszym dowodem tego, że szkolenia przeze mnie prowadzone spełniają ich oczekiwania. Każda Kursantka, która pojawia się na szkoleniu wraca do nas wielokrotnie biorąc udział w doszkoleniach lub warsztatach. Rozpiera mnie duma, kiedy oglądam prace „moich dziewczyn”. Widząc, jak rozwijają swoje umiejętności, a co za tym idzie swoje firmy jest to dla mnie największą nagrodą.

 

W Centrum Szkoleniowym w Gubinie stawiamy na rozwój. W bardzo szybkim tempie powiększamy grono zadowolonych klientów. W chwili obecnej pracujemy nad regularnym grafikiem, by każda z Kursantek na kilka miesięcy do przodu mogła planować wydarzenia związane ze swoją pracą. Staramy się na bieżąco szkolić z nowych metod, wzorów i technik na terenie całej Ziemi Lubuskiej. Prowadząc szkolenia i warsztaty zawsze dążę do tego, aby były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. „Jej uśmiech i podejście do ludzi napędza do działania wszystkich dookoła” - tak mówią o mnie moi pracownicy. Wraz z nimi dbam całym sercem o to aby każdy wychodził i wracał do nas w świetnym nastroju.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 

NAIL PRO POLSKA 2016:

III miejsce  Salon Succes - novice

III miejsce Extreme Stiletto Design - novice

1 miejsce Top Team

 

NAILOLYMPIA LONDON 2016:

I miejsce Soak Off Manicure - dywizja II

III miejsce  Tips&Overlay Gel - dywizja II

 

NAIL PRO LITWA 2016:

I miejsce Salon Nails - novice

I miejsce Twist French - novice

I miejsce On My Own - novice

II miejsce Tip Box Mix Media - novice

I miejsce Top Team

 

NAIL OLYMPIC SHOW POZNAŃ 2017:

I miejsce Salon Nails - dywizja II

I miejsce Studio Team - dywizja II

II miejsce Pink&white Gel - dywizja II

III miejsce Soak Off - dywizja II

 

NAILOLYMPIA LONDON 2017:

I miejsce Salon Nails - dywizja III

III miejsce Soak Off - dywizja III

I miejsce Team Trophy - dywizja III

 

NAILPRO COMPETITIONS KATOWICE 2017:

II miejsce Tip & overlay Raley - veteran

II miejsce Mix Media Box - nowice

I miejsce Top Team

 

NAIL PRO BUŁGARIA 2016:

1 miejsce Top Team

 

NAIL OLYMPIC SHOW POZNAŃ 2018:

I miejsce Soak Off - dywizja II

I miejsce Studio Team

 

JURORKA MISTRZOSTW NAILART TROPHY 2016

JURORKA MISTRZOSTW INDIGO MANICURE HYBRYDOWY

JURORKA MISTRZOSTW INDIGO MANICURE NAIL ART

-------------------------------

Aleksandra Bagińska

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2013 roku. Od dziecka lubiłam malować i zdobić paznokcie sobie i innym, jednak same lakiery były nietrwale, więc postanowiłam udać się na szkolenie ze stylizacji paznokci metodą żelową. W ten sposób poznałam moja przewodniczkę po świecie paznokci - Katarzynę Zbroińską. Nić sympatii, która się między nami zrodziła, wiedza, którą mi Kasia przekazała oraz pasja, którą mnie zaraziła, sprawiły, że  całkowicie zakochałam się w swoim nowym hobby. W ekspresowym tempie przechodziłam wszystkie możliwe  kursy, zarówno techniczne jak i zdobnicze. Stylizacja paznokci stała się tym, co chciałam i wciąż chcę robić w życiu. 

Gdy wiosną 2017 roku otrzymałam propozycję dołączenia do Indigo Youn Team, nie wahałam sie ani chwili. Pragnę z dnia na dzień stawać się lepszą, sprostać wymaganiom wszystkich moich przyszłych kursantek i nie mam zamiaru się zatrzymywać.

---------------------

Małgorzata Bednarczyk

Kilka lat temu, jak wiele innych młodych dziewczyn, w zaciszu domowym tworzyłam swoje pierwsze stylizacje. Moje paznokcie były za każdym razem inne. Sprawiało mi to ogromną satysfakcję, ale przez długi czas stylizacja paznokci była dla mnie tylko sposobem na zadbanie o moje własne dłonie.

Pracowałam, studiowałam... Dopiero macierzyństwo pozwoliło mi zwolnić i dostrzec to co naprawdę sprawia mi przyjemność. Tak, to jest stylizacja paznokci! Postanowiłam dać sobie szansę na zmianę i zapisałam się na pierwsze profesjonalne szkolenie. Odrazu trafiłam do Indigo. Dzięki temu zauważyłam, że moge rozwijać się na wielu płaszczyznach i jak dużo jeszcze przede mną.

Od 2014r. przeszłam szereg szkoleń u Instruktorów Indigo wciąż poszerzając zakres swoich umiejętności. Metoda żelowa towarzyszy mi od początku i w tym czuje sie najlepiej. Cały czas pogłebiam swoja wiedzę i stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej.

W codziennej pracy stawiam na technikę wykonywanej usługi, trwałość i estetykę. Bardzo często wykorzystuje zdobienia salonowe. Staram się zgłębiać wszystkie możliwe techniki, co pozwala mi tworzyć coraz to nowe kompozycje.

W połowie tego roku otrzymałam możliwośż dołączenia do INDIGO YOUNG TEAM Ziemia Lubuska. Jeszcze nie tak dawno- marzenie. Podczas szkoleń z Kate Zett doskonaliłam swoje umiejetności. Bardzo ważnym momentem podczas przygotowań do egzaminu było spotkanie z Davidem Fowlerem. Poczułam, że jestem na odpowiednim miejscu. Ćwiczyłam bez wytchnienia. Uzyskałam tytuł Instruktora- rzeczywistość.

Na szkolenia prowadzone przez mnie zapraszam do Centrum Szkoleniowego Indigo w Gorzowie Wielkopolskim. Moim celem jest pokazanie podstaw, motywowanie do ciągłego rozwoju zarówno początkujących jaki i zaawansowanych kursantek. Uważam, że zdobienia salonowe idealnie dopełniają poprawnie wykonaną stylizacje. Ja uwielibiam to, że za każdym razem mogę stworzyć nowe "dzieło". I tym zamierzam Was zarazić!

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przypominam, że wplata zadatku jest jedyną możliwą rezerwacja miejsca.

Zadatek* wpłacamy na rachunek bankowy:

La Vie Katarzyna Zbroińska

ALIOR BANK

46 2490 0005 0000 4500 5359 3020

W tytule wpisujemy imię, nazwisko, datę szkolenia i numer telefonu.

* zadatek nie podlega zwrotowi

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SZKOLENIE TECHNICZNE

BASIC ALMOND & OVAL

METODA ŻELOWA

(PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ OD PODSTAW)

 

POZIOM: podstawowy

 

CZAS TRWANIA: 3 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat IndigoIndigo szkolenie profesjonalne

 

CENA: grupowe - 1400 PLN* | indywidualne - 2500 PLN*

 

Szkolenie grupowe: Kursantka przybywa z modelką tylko drugiego i trzeciego dnia. Pierwszego dnia kursantka przybywa bez modelki, prosimy o ściągnięcie żelu na jednej ręce. Modelka przybywa drugiego i trzeciego dnia. Modelka nie może być związana ze stylizacją paznokci, w innym przypadku ponosi koszta szkolenia jednakowe, jak kursantka. Kursantka może zabrać ze sobą (jeżeli posiada) pędzelki do żelu,gdyż warto uczyć się już na swoich. Szkolenie trwa 3 dni (po 5h dziennie). Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

 

Zaczynasz swoją przygodę z żelem? Zapraszamy na podstawowe szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych w dwóch kształtach: owalnym i migdałku – oval & almond. Podczas trzydniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom.

 

Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

 

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz autorską metodę dopasowywania szablonu/formy do kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia doskonale zrozumiesz właściwości żelu, spośród bogatej oferty produktów Indigo wybierzesz te, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej i wyćwiczysz technikę aplikacji masy żelowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych (przezroczystych i french), owalnych i w kształcie migdałka, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

 

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,

- opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek,

- poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie migdałka i owalnym,

- poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,

- stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,

- stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,

- stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,

- nauka aplikacji żelu techniką naprzemienną,

- przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,

- nauka poprawnego piłowania,

- zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SZKOLENIE TECHNICZNE

BASIC SQUARE

METODA ŻELOWA

(PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ OD PODSTAW)

 

 

POZIOM: podstawowy

 

CZAS TRWANIA: 3 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 1400 PLN* | indywidualne - 2500 PLN*

 

Stawiasz pierwsze kroki w stylizacji paznokci, chciałabyś rozpocząć pracę metodą żelową i nauczyć się budować perfekcyjne paznokcie w kwadratowym kształcie? Szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych – square, jest właśnie dla Ciebie.


Podczas trzydniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

 

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz kilka trików, dzięki którym z łatwością dopasujesz szablon/formę do kształtu naturalnych paznokci. Dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia doskonale zrozumiesz właściwości żelu, spośród bogatej oferty produktów Indigo wybierzesz te, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej i wyćwiczysz technikę aplikacji masy żelowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych (przezroczystych i french), poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,

- opis budowy paznokci naturalnych,

- poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie kwadratowym,

- poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,

- stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,

- stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,

- stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,

- nauka aplikacji żelu techniką naprzemienną,

- przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,

- nauka poprawnego piłowania,

- zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci.

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

 

SZKOLENIE TECHNICZNE

BASIC OVAL & ALMOND & SQUARE

METODA ŻELOWA

(PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ OD PODSTAW)

 

POZIOM: start

 

CZAS TRWANIA: 5 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 2200 PLN* | indywidualne - 4000 PLN*

 

 

Szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych owalnych, kwadratowych i w kształcie migdałka – oval & almond & square, przeznaczone jest dla osób zaczynających swoją przygodę z metodą żelową i chcących poznać 3 najpopularniejsze kształty. Podczas pięciodniowego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia pracy Stylistki. Dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci metodą żelową. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

 

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy do każdego kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia nauczysz się poprawnie malować frencha, aplikować żele poziomujące i te o gęstej konsystencji, a spośród bogatej oferty Indigo wybierzesz te produkty, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej.

 

Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych (przezroczystych i french) – owalnych, kwadratowych i w kształcie migdałka, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,

- opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek,

- przedstawienie poprawnej terminologii, opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie - migdałka, owalnym i kwadratowym,

- nauka poprawnego podkładania, przycinania szablonu względem naturalnego paznokcia,

- stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,

- stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,

- stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,

- nauka aplikacji żelu metodą naprzemienną,

- przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,

- nauka poprawnego piłowania,

- zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci.

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SZKOLENIE TECHNICZNE

MANICURE

 

POZIOM: start

 

CZAS TRWANIA: 2 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 800 PLN* | indywidualne - 1600 PLN*

 

Szkolenie techniczne z zakresu manicure jest najbardziej podstawowym ze wszystkich szkoleń Indigo i to właśnie od niego powinnaś zacząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Podczas dwudniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom.

 

Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i akcesoriach niezbędnych do wykonania usługi manicure. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie. Poznasz 4 typy manicure’u (w tym podstawy manicure’u hybrydowego), nauczysz się perfekcyjnego malowania paznokci oraz bezpiecznego usuwania hybrydy. Na koniec zapoznasz się z kończącym zabieg manicure’u masażem dłoni oraz niezwykle odżywczą mocą i luksusowymi zapachami produktów Indigo SPA.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylisty paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów Indigo SPA oraz akcesoriów do manicure’u,

- nauka poprawnego piłowania paznokci naturalnych,

- omówienie i przeprowadzenie 4 typów manicure’u:
- manicure biologiczny,
- manicure tradycyjny – przy użyciu cążek i frezarki,
- manicure Indigo SPA – autorski rytuał Indigo,
- manicure hybrydowy,

- poprawne lakierowanie paznokci – 1 kolor + french,

- nauka aplikacji lakieru hybrydowego metodą naprzemienną,

- prawidłowe usuwanie hybrydy,

- nauka masażu dłoni

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SZKOLENIE TECHNICZNE

MANICURE HYBRYDOWY

 

POZIOM: podstawowy

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

 

Odbyłaś już szkolenie z zakresu manicure (Szkolenie Techniczne - Manicure)? Posiadasz wiedzę dotyczącą higieny w miejscu pracy, sterylizacji narzędzi oraz budowy i chorób paznokci naturalnych? Wiesz, jak prawidłowo przeprowadzić zabieg manicure, umiesz pracować z frezarką, a teraz chciałabyś nauczyć się perfekcyjnej aplikacji lakieru hybrydowego? Świetnie! Szkolenie z manicure hybrydowego Indigo jest właśnie dla Ciebie. Podczas jednego dnia w sali szkoleniowej dowiesz się, jak krok po kroku wykonać manicure hybrydowy, by był on maksymalnie trwały. Wyćwiczysz prawidłowe lakierowanie paznokci i aplikację hybrydy 'pod skórki'. Na koniec Instruktor Indigo pokaże Ci, jak bezpiecznie i szybko usunąć lakier hybrydowy, by nie uszkodzić naturalnego paznokcia.

 

PROGRAM DOSZKOLENIA

- przygotowanie płytki frezarką,

- poprawne malowanie paznokci lakierem hybrydowym,

- aplikacja hybrydy 'pod skórki',

- prawidłowe usuwanie hybrydy

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

MANICURE KOMBINOWANY

 

POZIOM: zaawansowany

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

 

 Kursantka przybywa bez modelki. Prosimy o ściągniecie żelu z paznokci. Prosimy nie skracać paznokci oraz nie usuwać skórek. Kursantka na szkolenie zabiera ze sobą: pędzelki,  frezy. Nie ma obowiązku posiadania swoich pędzli, jednak warto uczyć się już na swoich.

 

Szkolenie z manicure kombinowanego to najbardziej zaawansowane szkolenie Indigo z zakresu manicure hybrydowego. Przeznaczone jest dla osób, które odbyły już podstawowe szkolenie z zakresu manicure (Szkolenie Techniczne - Manicure) i potrafią pracować z frezarką. Podczas jednodniowego spotkania dowiesz się, jak dobrać frez do różnych typów płytki i skóry. Zdobędziesz wszelkie, niezbędne do głębokiego usuwania skórek, informacje, nauczysz się usuwania obrąbka naskórkowego nożyczkami oraz cążkami i opracowywania frezarką wału okołopaznokciowego. Instruktor Indigo przedstawi Ci sposoby aplikacji lakieru hybrydowego pod skórki oraz nauczy nadbudowywania paznokcia bazą Indigo i aplikacji topu zgodnie z linią światła. Na koniec dowiesz się, jak naprawić złamany paznokieć i uzupełnić ubytki.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie rodzajów frezów,

- dobór frezów do rodzaju płytki i skóry Klientki,

- omówienie i przeprowadzenie głębokiego usuwania skórek:
- nożyczkami
- cążkami

- poprawne lakierowanie paznokci 'pod skórki' – przy użyciu pędzelka i bez,

- nauka nadbudowywania krzywizn paznokcia przy pomocy bazy,

- nauka aplikacji topu zgodnie z linią światła,

- nadbudowywanie paznokcia złamanego, uzupełnianie ubytków

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SZKOLENIE TECHNICZNE

SZKOLENIE ADVANCED

 

POZIOM: zaawansowany

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 800 PLN* | indywidualne - 1200 PLN*

 

Szkolenie Advanced dedykowane jest dla stylistek, które pracują w zawodzie i znane im są podstawowe kształty takie jak: migdał, owal i kwadrat.

 

Szkolenie obejmuje pracę nad jednym wybranym kształtem z poniższych:

- Sztylet

- Pipe

- Gotycki Migdał

- Gotycki Pipe

- Edge

- Bridge

 

Przed przystąpieniem do szkolenia przeprowadzona jest wstępna weryfikacja wiedzy podstawowej z zakresu stylizacji paznokci. Szkolenie zakończone jest otrzymaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SZKOLENIE

OBSŁUGA FREZARKI

 

POZIOM: podstawowe

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 3 godziny


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 400 PLN* | indywidualne - 600 PLN*

 

Jeśli w swojej pracy chciałabyś wykorzystywać narzędzie, które ją usprawni i zapewni precyzyjne opracowanie paznokcia, to szkolenie z obsługi frezarki jest dla Ciebie skrojone na miarę.

 

UWAGA - kursantka na szkolenie zabiera ze sobą: frezarkę, mandrel, kapturki delikatne, frezy, szczoteczkę, pędzle i przedłużacz. Kursantka przybywa bez modelki. Kursantka musi posiadać dwutygodniowy odrost.

 

Podczas teoretycznego, trzygodzinnego szkolenia Indigo poznasz budowę frezarki, dowiesz się, kiedy warto po nią sięgnąć, zapoznasz się z technikami pracy z urządzeniem i zdobędziesz szczegółową wiedzę dotyczącą rodzajów frezów oraz najbardziej efektywnych sposobów ich wykorzystania.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- budowa frezarki,

- rodzaje frezów i ich przeznaczenie,

- technika pracy z frezarką.

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

 

* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DOSZKOLENIE TECHNICZNE

WYBRANA METODA

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin

 

CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo


CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN* | każda dodatkowa godzina (max. 3 godziny) - 200 zł*

 

Doszkolenia Indigo INDYWIDUALNE

To forma indywidualnych spotkań Instruktora z kursantką w celu poprawy techniki, rozwiązania konkretnych problemów związanych ze stylizacją paznokci. W tym czasie omawiane są poszczególne sytuacje i na bieżąco zostają one skorygowane. Tematyka nie jest ściśle określona, jednak przed zapisem konieczna jest wstępna weryfikacja podstawowej wiedzy kursantki z zakresu stylizacji paznokci. Po spotkaniu kursantka otrzymuje Certyfikat Indigo.

 

Doszkolenie Indigo GRUPOWE

To forma spotkania Instruktora z kursantką w celu poprawy techniki, rozwiązania konkretnych problemów związanych ze stylizacją paznokci. W tym czasie omawiane są poszczególne sytuacje i na bieżąco zostają one skorygowane. Tematyka nie jest ściśle określona, jednak przed zapisem konieczna jest wstępna weryfikacja podstawowej wiedzy kursantki z zakresu stylizacji paznokci. Po spotkaniu kursantka otrzymuje Certyfikat Indigo.

 

 

Po szkoleniu możliwe jest wykupienie dodatkowych godzin (maksymalnie 3) w celu eliminacji drobnych błędów.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

DOSZKOLENIE

MANICURE BEZCĄŻKOWY

NSM

 

POZIOM: podstawowy

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

 

Szkolenie z manicure’u bezcążkowego – manicure NSM rekomendowane jest osobom, które odbyły już podstawowe szkolenie z zakresu manicure (Szkolenie Techniczne - Manicure) i szkolenie z pracy frezarką (Szkolenie Obsługa Frezarki). Podczas jednodniowego spotkania dowiesz się, jak wykonywać zabieg manicure bez użycia ostrych narzędzi – cążek i nożyczek. Zdobędziesz wiedzę niezbędną do właściwego doboru frezów i opracowywania frezarką wału okołopaznokciowego. Instruktor Indigo przedstawi Ci sposoby aplikacji lakieru hybrydowego pod skórki, nauczy nadbudowywania paznokcia bazą proteinową Indigo oraz aplikacji topu zgodnie z linią światła. Na koniec dowiesz się, jak naprawić złamany paznokieć i uzupełnić ubytki.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- dobór frezów do rodzaju płytki i skóry Klientki,

- poprawne lakierowanie paznokci 'pod skórki' – przy użyciu pędzelka i bez,

- nauka nadbudowywania krzywizn paznokcia przy pomocy bazy proteinowej Indigo,

- nadbudowywanie paznokcia złamanego,

- uzupełnianie ubytków

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

DOSZKOLENIE Z TEMPA PRACY

 

POZIOM: zaawansowany

 

CZAS TRWANIA: 1 dzień | 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 600 PLN* | indywidualne - 1000 PLN*

 

Masz za sobą szkolenia techniczne Indigo? Wiesz, jak budować paznokcie wybraną metodą? Znane Ci są produkty niezbędne do stylizacji paznokci i masz 'fach w ręku', ale mimo ciągłego doskonalenia warsztatu usługa stylizacji paznokci zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Doszkolenie z tempa pracy jest właśnie tym szkoleniem z bogatej oferty szkoleń Indigo, dzięki któremu nauczysz się świadomego zarządzania czasem pracy, zwiększysz swoją wydajność i wyćwiczysz zdolność pracy w szybkim tempie.


Podczas pięciogodzinnego szkolenia Instruktor Indigo ze stoperem w ręku szczegółowo przeanalizuje Twój sposób pracy i pomoże zoptymalizować go tak, by już nigdy stylizacja paznokci nie zajmowała Ci 4 godzin.

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szkolenie techniczne

Basic Almond & Oval

metoda akrylowa

 

POZIOM: podstawowy

 

CZAS TRWANIA: 3 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 1400 PLN* | indywidualne - 2500 PLN*

 

Podstawowe szkolenie techniczne z budowy paznokci akrylowych owalnych i w kształcie migdałka – oval & almond, przeznaczone jest dla osób zaczynających swoją przygodę z metodą akrylową. Podczas trzydniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci metodą akrylową. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

 

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy do kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo autorskiej metodzie ćwiczenia na papierowych kartach doskonale zrozumiesz właściwości akrylu, nauczysz się dobierać proporcje monomeru/liquidu do pudru akrylowego i wyćwiczysz technikę aplikacji masy akrylowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci akrylowych (przezroczystych i french), owalnych i w kształcie migdałka, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,

- opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek,

- poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie migdałka i owalnym,

- poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,

- stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,

- stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,

- stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,

- przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,

- nauka poprawnego piłowania,

- zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szkolenie techniczne

Basic Square

metoda akrylowa

 

POZIOM: start

 

CZAS TRWANIA: 3 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 1400 PLN* | indywidualne - 2500 PLN*

 

Szkolenie techniczne z budowy paznokci akrylowych w kwadratowym kształcie – square, przeznaczone jest dla osób zaczynających swoją przygodę z metodą akrylową. Podczas trzydniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz kilka trików, dzięki którym z łatwością dopasujesz szablon/formę do kształtu naturalnych paznokci. Dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo autorskiej metodzie ćwiczenia na papierowych kartach doskonale zrozumiesz właściwości akrylu, nauczysz się dobierać proporcje monomeru/liquidu do pudru akrylowego i wyćwiczysz technikę aplikacji masy akrylowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci akrylowych (przezroczystych i french), poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,

- opis budowy paznokci naturalnych,

- poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie kwadratowym,

- poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,

- stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,

- stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,

- stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,

- przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,

- nauka poprawnego piłowania,

- zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szkolenie techniczne

Basic Oval & Almond & Square

metoda akrylowa

 

POZIOM: start

 

CZAS TRWANIA: 5 dni po 5 godzin


CERTYFIKAT: Międzynarodowy Certyfikat Indigo

 

CENA: grupowe - 2200 PLN* | indywidualne - 4000 PLN*

 

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z metodą akrylową i chciałabyś poznać 3 najpopularniejsze kształty? Pięciodniowe szkolenie techniczne z budowy paznokci akrylowych owalnych, kwadratowych i w kształcie migdałka – oval & almond & square – jest najbardziej rozbudowanym szkoleniem Indigo z zakresu akrylu, podczas którego zdobędziesz podstawową wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia pracy Stylistki. Dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Indigo przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci metodą akrylową. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy do każdego kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo autorskiej metodzie ćwiczenia na treningowych kartach doskonale zrozumiesz właściwości akrylu, nauczysz się dobierać proporcje monomeru/liquidu do pudru akrylowego i wyćwiczysz technikę aplikacji masy akrylowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci akrylowych (przezroczystych i french) w 3 kształtach, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

 

PROGRAM SZKOLENIA

- omówienie zasad higieny pracy w zawodzie stylistki paznokci,

- przedstawienie chorób i schorzeń paznokci,

- omówienie procesu dezynfekcji i sterylizacji,

- przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych,

- opis budowy paznokci naturalnych, przedstawienie różnych typów płytek,

- poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie migdałka, kwadratowym i owalnym,

- poprawne podkładanie i przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia,

- stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru,

- stylizacja paznokci z frenchem konstrukcyjnym, zastosowanie kamuflażu,

- stylizacja paznokci z malowaną końcówką french,

- przeprowadzenie zabiegu uzupełniania,

- nauka poprawnego piłowania,

- zastosowanie frezarki przy przygotowaniu i opracowywaniu paznokci

 

Uczestnicząc w szkoleniu, otrzymasz profesjonalne materiały edukacyjne, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, na podstawie którego wydawany jest certyfikat.


* podane ceny są cenami brutto
* w szkoleniu grupowym uczestniczą maksymalnie 4 osoby

 

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SZKOLENIA INDIGO NAIL ART.

 

Każde szkolenie Indigo Nail Art cechuje się bogatą ilością wzorów, technik i ciekawą tematyką. Na bieżąco śledzimy trendy paznokciowe jak również sami je kreujemy. Z nami Szkolenie Nail Art to prawdziwa wyprawa w świat fantazji.

 

Szkolenie wykonujemy na tipsach, wzornikach oraz na kartach treningowych. Po szkoleniu kursantka otrzymuje Certyfikat Indigo Nail Art za wybraną metodę.

 

- Zdobienia Akrylowe

- Zdobienia Żelowe

- Zdobienia farbami

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WARSZTATY INDIGO

 

Warsztaty techniczne

400zł (max 15 osób)

 

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10.00. Kursantka przybywa bez modelki. Prosimy o ściągnięcie z paznokci żelu. W warsztatach może wziąć udział jedynie kursantka, która ukończyła kurs podstawy (nie musi być to kurs firmy Indigo) – prosimy o przesłanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie owego kursu za pośrednictwem naszego fanpage lub drogą e-mailową: indigo.lubuskie@gmail.com (certyfikat prosimy wysłać przed uiszczeniem zadatku na rachunku bankowym). Kursantka zabiera ze sobą pędzle do żelu, lampę Led, lampę oświetleniową, cążki lub nożyczki do skórek, kopytko, szczoteczkę oraz przedłużacz. Jeżeli warsztaty odbywają się w Zielonej Górze nie ma konieczności zabierania lamp oświetleniowych.

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Warsztaty manicure kombinowany

400zł (max 15 osób)

 

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10.00. Kursantka przybywa bez modelki. Kursantka proszona jest o ściągnięcie żelu z paznokci. Prosimy nie skracać paznokci oraz nie usuwać skórek. Kursantka na szkolenie zabiera ze sobą: pędzelki, kopytko, frezarkę, frezy, nożyczki do skórek, szczoteczkę, przedłużacz. Jeżeli warsztaty odbywają się w Zielonej Górze nie ma konieczności zabierania lamp oświetleniowych.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Warsztaty zdobień

350zł (max 16 osób)

 

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10.00. Kursantka przybywa bez modelki. Kursantki pracują na wzornikach. Warsztaty trwają około 7h. Kursantka na warsztaty zabiera: lampę UV/LED, lampę oświetleniową i przedłużacz. Jeżeli warsztaty odbywają się w Zielonej Górze, kursantka zabiera ze sobą jedynie pędzelki.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Szkolenia indywdualne ustalane są telefonicznie - 570-673-801.

Zadzwoń i umów się na szkolenie w dogodnym terminie!

Kursy indywidualne odbywają się w Gubinie, Zielonej Górze, a takż w Gorzowie Wielkopolskim.